Zamani artiramayiz
ya enerjimizi...
Nezahat
(Nesko)
Elden
&
Sağlık
Performans
Koçu
Tek bir görüşme
yaşamınızı değiştirebilir mi?
nelden@performanskoclugu.com
0532 671 59 29
a b c d 5 e
Bütünsel Yaklaşım
HEDEF ODAKLI
Hayallerinize ulaşabilirsiniz...Daha sağlıklı ve enerjik olmak isteyenler, hayallerine ulaşmak isteyenler, bu konuda değişik diyetler uygulayıp sonrasında başarısız mı oldunuz? Peki amacınıza ulaşmak için net hedefler koyabildiniz mi? Pekçok diyet ve buna ek olarak spor aktivitesi malesef net, ulaşılabilir ve sürdürülebilir hedeflerden uzak olduğu için başarısız olmaktadır. Her birey kendi yaşam şartları çerçevesinde doğru hedef koymalı ve de bu hedefe ulaşabilmek için motivasyona sahip olmalıdır. Bütünsel sağlık ve performans koçluğu ile hedeflerinize ulaşmanız için size destek oluyorum. İhtiyacınız olan davranışsal dönüşümler zaman gerektirebilir bu durumda desteğim devam ediyor. Daha sağlıklı ve enerjik olmanız adına ulaşılabilir ve sürdürülebilir hedefler koymanız için farkındalık seviyenizi artırırken yanınızdayım. Sağlıklı ve enerjik olmak sizin için bir görüşme kadar yakın.
Ücretsiz ilk randevu için bize ulaşın.

DESTEKLEYİCİ ve ZORLAYICISizi destekliyorum, teşvik ediyorum. Farklı bakış açılarını görmeniz için önerilerde bulunuyorum. Hedeflerinize ulaşmanız için farklı araçlardan ve stratejilerden faydalanmanız için yollar ve araçlar sunuyorum. Belirlemiş olduğunuz zaman diliminde zorluklarla başedebilmeniz için kimi zaman desteklerken kimi zaman da bu yolda hızlı ilerlemeniz için sınırlarınızı zorluyorum. Eğlenceli ve keyifli bir değişim yolculuğunda birlikte yol arkadaşlığı yapıyorum. Daha sağlıklı ve zinde bir yaşam için harika yol ve gelişim kaydeceksiniz.

BÜTÜNSEL ve KİŞİYE ÖZELYaşamınıza sağlığınıza hiç bütünsel olarak baktınız mı? Sizi gerçekte besleyen şeyler acaba neler hiç düşündünüz mü? Sağlığımız da tıpkı parmak izimiz gibi bize özel. Birine iyi gelen bir besin bir başkasına zehir etkisi yapabilir ya da birine iyi gelen bir spor bir başkası için hiç uygulama alanı bulamayabilir. Sağlıklı, enerjik ve mutlu olabilmek ve sürekliliğini sağlamak için bireyi meydana getiren beden, zihin ve ruh üçlüsüne ve sizi çevreleyen kariyeriniz, ilişkileriniz, fiziksel aktiviteler ve maneviyat gibi 'öncelikli gıda' olarak nitelendirdiğimiz tüm alanlara derinlemesine bakıyoruz. Bu yöntemle, metabolizmanıza en uygun besinleri keşfedecek, enerjinizi artıracak yaşam tarzlarını fark edecek ve içselleştirerek uzun vadeli ve kalıcı çözümler bulacaksınız. Hayal ettiğiniz sağlıklı, enerjik, mutlu sizle yeniden tanışacaksınız. Bunun için hazırsanız ücretsiz ilk randevu için tıklayın. ZENGİN ve KOLAY Çalışmalarımızla birlikte yaşamınıza pekçok farklı, besin değeri açısından zengin ancak yapılması kolay tariflerle tanışacak ve yaşamınıza dahil edeceksiniz.
Eğlenceli bir yolculuğa hazır mısınız?

HEDEFİNİZE ADIM ATINBinlerce kilometrelik yolculuklar bile tek bir adımla başlar. Siz de dha sağlıklı , enerjik ve mutlu sizzle yeniden tanışmak hayatın keyfini çıkarmak, hayallerinizi kucaklamak için bize ulaşın.
Ücretsiz ilk randevunuzu alın.
f g